Lidi nejsou normální: Mám na facebooku 4000 přátel, tebe jsem viděl jednou, ani se s tebou neseznámil, ale posílám ti žádost!

19. června 2013 v 12:03 | Veronika |  (Ne)Zábavný Dny...
No.. Tohle bylo taky opravdu zajímavé. Byl to jeden z těch okamžiků, kdy civím na monitor, nedýchám, nemrkám, nehnu se. Ale abych vše vysvětlila.
S tátou jsme byli na koncertě. Jakmile ho uviděl jeden pán, ihned se k němu přihnal, podával mu ruku, plácal po rameni a několikrát opakoval "Čau Peťo." Už tady mi neseděl. Pokračovalo to.. No to je jedno, to už bych byla moc konkrétní. Když na něj táta namířil foťák, pán jako by zkameněl, vypnul, či se octnul v jiném světě - nevnímal a pózoval, dokud táta od oka foťák neoddělal. Jeho póza i výraz navíc působily děsně komicky :D Řekla jsem taťkovi, že ten pán je divnej a že se mi na něm něco nezdá, táta se zasmál. Pak zamnou přišel s tím, že zjistili, že se mají na facebooku v přátelích a že ten pán o tom ani neví, protože má 4000 přátel. Světe div se, o přátelství tátu požádal až 17. 6. Však proč ne, když se potkávají na koncertech, znají se a oba rádi fotí. Jenže pán poslal žádost i mě. Dobrý, semnou se neseznámil, ani jsem s ním vůbec nemluvilaale třeba chce nasbírat všechny facebookový pokemony;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama