Úvaha: Odvážnější fotografie

18. června 2013 v 22:24 | Veronika |  Články na téma: ...
Ano, ano. Zamyslet se nad tímto tématem mě napadlo po tom, co jsem zveřejnila fotky Kláry a jeden muž a jedna žena okomentovaly fotku se slovy, že jim přijde laciná a že odhalování nechápou.
Samozřejmě jak jsem několikrát psala, kritika je v něčem takovém důležitá a nemám za potřebí názory ostatních mazat. Naopak. je to pro mě takový výzkum toho, co lidi zajímají a nezajímaví, co mají a nemají rádi :) Hlavněmám ráda tu proměnlivost, jednomu se líbí to, druhému ono, třetímu nic a čtvrtému tamto. Baví mě tohle pozorovat :)

Chápu, že ne každému se takové fotky mohou zalíbit. Jak se říká: proti gustu žádný dišputát. Na druhou stranu je spousta dalších a úplně jiných fotek, v některých případech i "horších", ba i lacinějších...

V den, kdy jsem fotky nafotila jsem se ptala táty: ,,Nepohoršují ty fotografie nikoho.?" Zeptala jsem proto, že jsem se "bála" takových reakcí.
Kdysi jsem nafotila podobné, pravda, přiznávám - jen nevím jak to nazvat - dejme tomu: ostřešjí fotky. Na jednu stranu mě mrzelo, že se mi pár lidí smálo, někteří psali, že je to přehnané, ale našli se i tací, kteří fotky obdivovali.Vidíte tu různorodost názorů? :)

Podle mě je mezi tím, co je na fotkách a co je skutečnost rozdíl. Myslím, že podobné fotky, či s cigaretou, nebo hodně vyretušované (např. za účelem působení porcelánové panenky. Ano, i takovou fotku jsem kdysi měla). Senemůže brát až tak doslova, je to zkouška něčeho nového, pokus, JSOU TO JEN FOTOGRAFIE. Možná je třeba trochu nadsázky. A taky, pokud modelka, či model o takové fotky stojí, proč je odmítat? :) Také je to jejich věc, když takové fotky chtějí. Ale mě takové fotky asi děsně baví, jelikož mám hlavu plnou takových nápadů! :) Ovšem… Okolí, či škola by si takové fotky mohli vysvětlit špatně. Proto mám nápady pečlivě zapamatované, abych je jednou mohla zrealizovat.

Když se zamyslím… On je taky rozdíl v lehce odvážnějších fotkách, nahotou, aktech, erotikou a vulgárně zdokumentovaných fotografií - sem bych přiřadila domácí fotky pořízené před, či během sexu, nebo nahé, opilecké fotky pořízené během párty. Zrovna nedávno jsem několik takových uživatelů na rajčeti objevila. To už mě ovšem rozčílilo, jelikož to na mě působítakovými porno prvky, neznačí to nic uměleckého a podle mne to na rajče rozhodně nepatří.

Nakonec zveřejním fotografii, kterou jsem objevila před několika lety. Pro mě je to neskutečný nápad! Tenkrát jsem se pousmála a řekla si: ,,To je fakt dobrý!" Oceňovala jsem a oceňuji fotografa, za odvážnost a nabídku modelce, oceňuji i samotnou modelku, že do něčeho takového šla.
I tady se našli tací, kteří fotku odsuzovali - přišla jim ponižující. Dokonce jsem četla i komentář, kde se jeden muž ze zahraničí ptal, co bude příště, jestli p*nis jako hot dog.? :)

(Zdroj: internet)

Tak a teď jedna moje fotografie.. Viděla jsem hromadu horších fotek.


Mohla bych psát dál, ale buď bych se opakovala, nebo se naopak až moc rozepsala. Škoda, že více nekomentujete, abych si přečetla Vaše názory. Každopádně bych poprosila všechny, aby se nějak vyjádřili - a klidně se rozepište,popř. se pochlubte s Vaší zkušeností ;)

Článek jsem napsala asi před třemi dny. Mám ho uložený v pc, tak proč ho nezveřejnit.
Muhehehe a zveřejňuji schválně až po desáté hodině ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama