V rozpacích..

11. června 2013 v 22:18 | Veronika |  (Ne)Zábavný Dny...
Tak by se dal nazvat můj dnešní den, který si pro mě nachystal tři různé situace a já hledám východisko, ale stále ho nenacházím…

  1. Slečnu L., kterou jsem měla fotit ve čtvrtek dnes fotila holka, která se mi snaží vyrovnat ve focení, kopíruje mé nápady, fotografie, dokonce i děkovné komentáře. Na holku "kopírku" už nějakou dobu kašlu, spíš teď řeším, jestli čtvrteční focení se slečnou L. platí.? Jestli jí mám napsat a zeptat se? Jestli čekat, zda mi napíše, že focení padá? Jestli to neřešit a dělat jakože nic? Jestli se zve, jestli něco řekne? Nebo jestli mám focení zrušit..?

  2. Taťka přijel z práce a vybalil na mě otázku: ,,Jdeš teda zítra fotit představení do školy?" ….??? Pamatuju si, že říkal, že nějaké představení bude, jestli bych jej nenafotila, tenkrát jsem mu odpověděla - asi jo.. Od té doby se o ničem nezmínil a dnes mě najednou postaví před hotovou věc. Já jsem za 1. Děsně plánovací člověk, takže něco podobného musím vědět nejmíň 3 dny dopředu. Když to vím ještě dříve, vůbec to není na škodu! Za 2. Nerada fotím takovéto akce, vždy se mi při nic něco stane. Tím něco myslím, že mi vždy někdo nadá, sprdne mě ač třeba neprávem. Takže mám strach, že zítřejší focení dopadne tak, že mě vedení školy seřve, že se motám v place, kde probíhá představení, nebo že mě seřvou rodiče, že neustále pobíhám sem a tam a nevidí přeze mě.

  3. Slečna "kopírka" žádá mého táty na facebooku o přátelství. Tak já nevím, jestli brečet nebo se smát. V posledních měsících už se tomu směju, ale vždy tomu nedokážu uvěřit! Už jednou to tu bylo (a není to tak dávno!) co taťkovi komentovala rajče, samozřejmě pěla samou chválu, že jo… Dokonce si ho přidala mezi své oblíbence. Ovšem co se nestalo? Táta neodepisoval.. Zkusila to tedy jinak a to tak, že by se od něj nechala vyfotit. Ale po tom, co jsem důrazně tátovi řekla, že to snad nemyslí vážně, že po tom všem… Ji táta odmítnul. Ona tedy veškeré komentáře smazala a bylo ticho po pěšině. Teď je asi nějakej trend nebo co, nebo jí zase hučí v palici, protože tohle už mi hlava opravdu nebere!

(Tohle si vytisknu a dám na nástěnku a každej den si to budu číst a každej den pro to budu makat!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama