Listopad 2013

Salamandra – Brno, Favál 19. 10. 2013

29. listopadu 2013 v 19:25 | Veronika |  Koncerty
19. 10. 2013 taťka fotografoval koncert. Rimortis (jejichž fotky z tohoto koncertu se zde objevily brzy ráno) byli předkapelou Salamandry, po celou dobu koncertů bylo špatné světlo a tak jsou fotky takové, jaké jsou.

Skupina Salamandra navíc dostala od své fanynky dort. :)Rimortis – Brno, Favál 19. 10. 2013

29. listopadu 2013 v 4:20 | Veronika |  Koncerty
19. 10. 2013 taťka fotografoval koncert. Rimortis byli předkapelou Salamandry, po celou dobu koncertů bylo špatné světlo a tak jsou fotky takové, jaké jsou.

Skupina Salamandra navíc dostala od své fanynky dort. :)
Pokračování, resp. fotky Salamandry z tohoto koncertu dnes večer!

RimortisJak mokrá sirka připadáš si zbytečná

27. listopadu 2013 v 20:47 | Veronika |  (Ne)Zábavný Dny...
…Chvíli si myslíš, že svět ztratil tvar
Prostor se zúžil na má dáti - dal
Jak mokrá sirka připadáš si zbytečná
Jak zapálený trsy trav…

Chtěla bych Vám sdělit, že poslední tři týdny nějak nemám náladu na nic a pořád jen spím. Připadám si jako na houpačce, jako na nikdy nekončící jízdě na kolotoči. Je to všechno se vším a je to pořád dokola.

Jeden den minulého týdne jsem byla natolik nevyspalá, že jsem byla ráda za to, že semnou šla Peťa a Dominik na nádraží pešky. Zima mne probrala. Povídali si se mnou a já s nimi. Jenže jsem je nevnímala, vlastně vnímala, ale nic jsem si z toho nepamatovala. Na otázky jsem odpovídala, ale nesmyslně, mé odpovědi neměly hlavu ani patu a ani jsem si je nepamatovala. Ale přesto jsem se smála a oni se mnou. Ten den jsem také fotila slečnu Veroniku. Od focení jsem měla pauzu, ale po focení s ní mám větší chuť fotit, dokonce mi i ukázala to, proč jdu takovou cestou jakou jdu a proč mé focení vypadá tak, jak vypadá. A byly jsme nadšené, obě!

Nemám náladu na facebook, ani na blog. A vlastně na nic. Předpřipravím několik článků, tak mi prosím zůstaňte věrni, navštěvujte můj blog (rajče, nebo fb) a komentuje. Jak vše přejde a přebolí, vrátím se! Když před třemi měsíci můj dědeček zemřel, řekla jsem si, že chci být a budu jako on - vždy s úsměvem na tváři. Jenže když budu pořád smutnit, nikdy nebudu taková, jako byl děda ♥ ... Takže hlavu vzhůru princezno Verunko, padá ti korunka. ;)

Držte mi pěsti, Veronika. ♥

Znáte tuhle písničku? Je nádherná! ♥
Při poslechu působí jako diskotéková, zábavová a veselá hudba, jenže hned při zhlížení klipu jsem postřehla, že to tak nejspíš není a pak jsem se podívala na text - je smutný, celá skladba je smutná. A přesto je tak krásná a je v ní něco tak silně emotivního, co mi dobíjí sílu.


Mezi vinicemi a okolím

24. listopadu 2013 v 17:05 | Veronika |  Příroda, Zvířata
30.9. jsme šly s mámou na procházku. Den byl krásně slunečný a já měla už od školy chuť fotit. Nebylo tedy zbytí a foťák jsem na procházku vzala, abych pořídila několik snímků z krásného, podzimního dne.

Foceno:
Canon EOS 60D


Září 2013

22. listopadu 2013 v 18:40 | Veronika |  Měsíční
Krásný večer přeji! :)

Přináším další sérii slíbených fotek - fotek nafocených za celé září. S těmito fotkami je zde i nová rubrika s názvem "měsíční". V této rubrice se budou objevovat právě fotky nafocené za každý měsíc.

Ve většině případů to bude jakási směsice - od makra, přes (ne)obyčejné fotky, po západy slunce nebo třeba fotky naší kočky. :)


Čtyři druhy borůvek, tak i čtyři druhy zbarvení


Tak kterou? :)


Udělala jsem si radost! :)

Makrozkoušení​

Makrozkoušení​ II.

A na závěr bonus - takhle my si hrajeme na praxi. :)


Foceno:
Září 2013
SONY, DSLR-A200 a Canon EOS 60D

První listopadový den

20. listopadu 2013 v 21:20 | Veronika |  Příroda, Zvířata
První listopadový den už je sice 19 dní za náma, ale já jsem natolik líná a zapomnětlivá, že se k fotkám dostávám až teď :D .. Snad nevadí, že je přidávám opožděně a budou se i tak líbit. ;)

Pěkný večer, Veronika.


Foceno:
1. 11. 2013
Canon EOS 60D

Naše mlsná a zvědavá Míša. Do misky strčí čumák, i když je miska prázdná. :DSlibovat Vám články po dvou hodových zábavách a týdnu školy při rozvrhu do 20:00 nebyl moc dobrej nápad

15. listopadu 2013 v 20:30 | Veronika |  (Ne)Zábavný Dny...
Všechny Vás zdravím a až po týdnu se ozývám. Přiznám se, blog už mi chyběl. :P

Začala bych o tom, jaké byly hody. Na sobotní zábavu jsem volila bílo černé šaty, kudrnaté vlasy, černé linky a červené rty. Nehty jsem si nalakovat nestihla, ale co, udělala jsem to v sále :P

  • Všichni mě chválili, že mi to sluší. :P Dokonce mi i pan eM. mi to napsal.
  • Věrka mi řekla, že úplně zářím. (Ještě aby ne, když jsem se na ty hody tolik těšila). :)
  • Markovi jsem dělala náhradní stárku, vynášeli mě. Když jsem seskakovala v baru, dala jsem si do hlavy. Jau! A měla jsem bouli 5 × 2 cm. :D
  • Vyhrála jsem kšiltovku, sluchátka Starobrno a pivo Krušovice 12°, na který mi pak někdo připnul klíčenku, takže jsem tancovala s pivem na krku :D
V sobotuse můj nový přítel vyboural v autě, když jeli s přáteli na diskotéku. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

V neděli byla zábava obdobná. Opět jsem volila stejně šaty, jen vlasy jsem měla rovné, líčení kouřové a střevíčky černé :)

Naše stárky a stárci. :) Za rok snad budu také v kroji.
  • Parádně jsme si zatancovali!
  • Pořád jsem nacházela krabičky s cigaretama, takže mám zásoby :D
  • Rychle to uteklo a najednou byla zase after party! :D
  • Když jsem šla domů, zamávala jsem našim, protože zrovna jeli do práce (3:30) :D
Také jsem se na nedělní zábavě dozvěděla, že můj bývalí přítel bral drogy, takže mi lhal. Což mě mrzí. Víc to zde rozpitvávat nechci a prosím Vás, nelitujte mě. Řádně jsem to obrečela ve středu a jsem opravdu ráda, že jsem našla někoho, koho jsem si vždycky přála a že jsem momentálně šťastná, jsem ráda, za svého nového přítele Vlastíka :)

V pondělí jsem do školy nešla, ostatní dny jsem vstávala v 9:30 a ze školy se vracela ve 22:00. Takže snad chápete mou nečinnost. A nakonec bych Vám chtěla mockrát poděkovat za krásné komentáře na mojí osobu :) Jste zlatí!

Stavění máje, dvojitá hodová zábava a slíbené fotky

8. listopadu 2013 v 18:54 | Veronika |  (Ne)Zábavný Dny...
Krásný večer všem! Právě jsem se vrátila ze stavění máje, která se každoročně staví v pátek, před hodovou zábavou. Této víkend jsou u nás totiž tradiční hody. Zítra večer jdu na zábavu - už se těším! :) A podle toho, jak se mi na ní bude líbit půjdu možná i v neděli.

Dnes večer musím stihnout tolik věcí, jako: zkusit účes na hody - navlnit vlasy. Budu se dívat na výměnu manželek a na VyVolené. Doufám, že vypadne Regina, i když nemám ráda ani Evu. Musím stihnout jednu zakázku, retuš. K tomu všemu si dám růžové Avanti :P Třeba mi to půjde líp :D Tak mi držte pěsti, ať vše stihnu a vše se mi povede a hlavně, ať našim stárkům a stárkám vyjde počasí a hody se vydaří! ;) Pokud budu mít, dodám i nějaké fotky a pokud bude o čem psát, ozvu se v neděli. Pokud ne, začnou drasticky přibývat články se slíbenými fotkami :P :D

A mimochodem - dnes mi přišla paleta stínů, tvářenek a lesků na rty od Avonu, mám z ní radost! :) A také červená rtěnka, se kterou se s největší pravděpodobností vydám na zítřejší zábavu. O obou produktech určitě ještě napíšu a dodám fotky ;)

Užijte si pátek! :)


Mám skluz… aneb. co Vás čeká a nemine

7. listopadu 2013 v 17:45 | Veronika |  Ostatní
Jelikož je Veronika strašně nepořádná, zapomnětlivá a vůbec se nekamarádí s časem, tak Vás chce alespoň informovat o fotkách, které už sice jsou na rajčeti, avšak zde na blogu se zatím neobjevily.

Je to pěkně tři na tři - nepřidala jsem sem tři tátovi koncertní alba a tři má alba se zaměřením především na přírodu.

Začnu mými fotografiemi. Jako první se tu objeví album "Mezi vinicemi a okolím" Jak už sám název napovídá - bude se jednat o fotky především s okolí vinohradů, dál se nechte překvapit :)

Druhé album - pro které pravděpodobně vytvořím speciální složku bude album obsahující veškeré fotky za září.

A jako třetí se těšte na fotky z prvního listopadového dne. Počasí mi ten den přálo a já měla neskutečnou chuť fotit a fotky proto vyšly podle mých představ. ;)


Od taťky Vás čekají pouze koncertní fotografie, a to:
Fotky Rimortis, kteří dělali předkapelu skupině Salamandra.


A nakonec fotky z brněnského koncertu Dymytry.

Tak co, na které fotky se nejvíc těšíte? :)

Kdyby byl někdo nedočkavý, může se už teď na tyto fotografie podívat na mém nebo tátovém rajčeti. A nebo "lajknout" facebookovou stránku. Myslím, že tam se také na pár hodin zabavíte. ;)

Julie

4. listopadu 2013 v 6:30 | Veronika |  Lidé
Julii jsem fotila koncem září. Focení s touto mladou a krásnou slečnou domluvil taťka, jehož fotografie můžete vidět hned pod mými fotografiemi.

Tátovi fotografie:
Foceno:
24. 9. 2013
Canon EOS 60D a Canon EOS 5D Mark II


Která fotka se Vám líbí nejvíce? Věřili by jste, že je Julči teprve 17 let? :)